In deze exclusieve groepssessie (4 personen) nemen we je stap voor stap mee in een verdiepend proces van adem, ontspanning en integratie. We starten met verbonden ademhaling, waarbij je via een vloeiende ademstroom spanning kunt loslaten en meer in contact komt met je lichaam en innerlijke beleving.
Vanuit deze open staat verplaatsen we ons naar het aerial yoga doek. Hier mag je letterlijk en figuurlijk gedragen worden, terwijl de klanken van de soundhealing je ondersteunen om verder te verzachten en te integreren. De combinatie van adem, het doek en geluid helpt je om dieper te zakken in ontspanning en overgave.
We sluiten de sessie af met intuïtieve begeleiding en ruimte voor nabespreking. Dit moment is bedoeld om ervaringen te laten landen, inzichten te delen en met aandacht terug te keren naar het hier en nu.
Zowel de soundhealing als de intuïtieve begeleiding worden verzorgt door Dénise Rongen – www.deniserongen.nl.
Een veilige en gedragen setting waarin je mag voelen, loslaten en de balans weer mag vinden.
Voel je dat je veel draagt? Emoties, verwachtingen, spanningen… soms zonder precies te weten waar het vandaan komt? Deze sessie is een zachte maar krachtige uitnodiging om terug te hier mee aan de slag te gaan.
Wat je mag ervaren;
- Verbonden ademhaling ~ om los te laten wat zich in je lichaam heeft vastgezet
- Soundhealing in het doek ~ waarin je gedragen wordt en volledig mag ontspannen
- Intuïtieve begeleiding ~ voor liefdevolle inzichten en herkenning
Voor iedereen die veel voelt, maar het moeilijk kan plaatsen en behoefte heeft aan; emotionele ontlading, diepe ontspanning, meer verbinding met jezelf en innerlijke rust en helderheid.
Een moment helemaal voor jou om te voelen, los te laten en op te laden.
Vanaf september ook in trajecten van 3 sessies.
Zondag 13 juni
14.00-16.30u
Locatie: My Body & Mind Venlo
De kosten voor deze exclusieve middag bedragen €225,-.
Voel je dat dit echt iets is voor jou? Wacht dan niet te lang met boeken. Het aantal plaatsen is beperkt tot 4 deelnemers.